Co je hadice flexi

Návody a rady » Co je hadice flexi

Co je to hadice flexi ? Flexibilní

 

Náš eshop si dnes dovoluje představit spotřebitelské veřejnosti nový produkt, kvalitní zahradní magickou smršťovací hadici.

Výrobek, který nejen, že usnadní zalévání vašich trávníků a zahrad, ale především udělá z této poměrně fádní rutiny radostný zážitek.  

zahradni hadice flexi standart 30 m

Nebojte se nových trendů v zalévání zahrady.

Zahradní magická smršťovací hadice je poslem nových časů a přináší 21. století do údržby našich zahrad. Již na první pohled se svým netradičním designem se naprosto odlišuje od až dosud používaných zahradních hadic, ale především tím, že opravdu značnou měrou zjednoduší a ulehčí Vaši práci při zalévání zahrady, čištění a úklidu dvoru nebo chodníku či umývání Vašeho auta.

 

Jak se projeví v praxi nejdůležitější vlastnosti zahradní magické smršťovací hadice?

Tento nový zahradní pomocník má některé vlastnosti, které byly až dosud klasickým hadicím odepřeny. Zejména je to schopnost při puštění vody sama sebe automaticky rozvinout až na trojnásobek vlastní délky. Po vypnutí vody se zase zahradní magická smršťovací hadice sama smrští a vrátí se do původní délky.

Co je však její nejdůležitější vlastností?

Především se dá snadno uskladnit.

Je lehká, kompaktní, pružná a hlavně se nezamotává a tím také nemůže dojít k jejím zlomení.

Jak je vidět z tohoto krátkého výčtu jejích nesporných kladů, zahradní magická smršťovací hadice nemá v klasických zahradních hadicích konkurenci.

Zahradní hadice flexi standart 45 m-Akce 

Netradiční a patentovaný design.

Jistě si mnohý z nás, kteří jsme až dosud na zahradě používali obyčejné hadice, často postěžoval jak je snimi manipulace obtížná, zvláště s přibývajícím věkem váha hadic geometrickou řadou narůstá.

Zpravidla jsou vyráběné z PVC materiálu, který je sám o sobě těžký, je snadno ohybatelný a při neopatrném uložení se snadno láme.

Takto ohnutá hadice zmenší, ba až ucpe průchodnost vody a při následně při vzrůstu tlaku může dojít až k prasknutí. Dnes již víme, že zastaralá zahradní technika práci nikterak neusnadňuje, natož aby ji ulehčovala.

 

Konstrukce zahradní magické smršťovací hadice je vyvinuta tak, aby silným popruhem, kterým je potažena a extra širokým průměrem zamezila jejímu zamotávání, zároveň použitý plast dovoluje roztažení až na trojnásobek své vlastní základní délky ve chvíli kdy se naplní vodou.

Uzavřeme-li přívod vody a hadici vypustíme, dojde k opětovnému smrštění do své původní délky.

 

Několik technických informací:

Zahradní flexibilní smršťovací hadice je vyrobena z polyester-latexu, je snadno napojitelná na standardní postřikovaCÍ hubici, dle výrobce je hadice určena pro tlak vody: 30 -238 PSI, průměr hadice: 3/4 palce, proud vody stříká rovnoměrně a silně, je nastavitelná, je odolná proti otěru, nekoroduje, je odolná proti UV záření, flexibilní, po ukončení práce a vypuštění vody ji lze pověsit na zeď.

 

Novinka na trhu zahradní hadice flexi deluxe

Zahradní hadice flexi deluxe 30 m  Zahradní hadice flexi deluxe 45 m  Zahradní hadice flexi deluxe 60 m

 

Zahradní hadice smrštovací nejkvalitnější 

 

Štítky: Hadice flexi návod, jakou zahradní hadici, zahradní hadice flexi, flexibilní

 

Hadice flexi od 200 kč

 

Jak postupovat při nákupu zahradní hadice flexi

Hadice flexi návod

Co je hadice flexi